RYCHLÉ HLEDÁNÍ
 

VÝKUP ŠPERKŮ

Potřebujete prodat starožitný šperk?
Navštivte obchod eAntik, vaše šperky posoudíme, oceníme a vy si zvolíte variantu prodeje, která vám bude nejlépe vyhovovat: výkup za hotové nebo komisní prodej. Pomůžeme vám i s novějšími šperky, které chcete prodat. Zavolejte předem na telefonní číslo 736 646 913 a domluvíme termín vaší návštěvy.
Jaké šperky přijímáme?
Šperky z drahých kovů – zlata, stříbra, platiny – prsteny, náušnice, náramky, náhrdelníky, šperky s brilianty, českými granáty.
Jaké jsou naše kompetence?
Prodeji starožitných šperků se věnujeme více než 20 let, spolupracujeme se znalci v oboru gemologie, zlatníky i soudními znalci. K vybavení obchodu patří pravidelně kontrolované certifikované váhy, mikroskop, přístroje na testování pravosti kamenů. Jsme registrováni na Puncovním úřadu.
Jak postupovat při prodeji šperku v eAntiku?
Šperky neposílejte poštou, ale přivezte je osobně do obchodu eAntik, na místě je posoudíme, oceníme a navrhneme možnosti prodeje.
Dříve než se k nám vydáte, zavolejte na naše číslo 736 646 913, dohodneme spolu konkrétní termín, kdy si vyhradíme čas pouze pro Vás.
Některé šperky jsme schopni přímo vykoupit. Pokud tedy preferujete rychlý prodej a my se rozhodneme pro výkup, sepíšeme výkupní smlouvu a výplatu obdržíte v hotovosti.
Druhou možností je komisní prodej, vhodný pro ty, kdo na prodej nespěchají. Uzavřeme s vámi komisionářskou smlouvu, šperk zůstane v eAntiku. Až se prodá, vyplatíme vám částku, což je prodejní cena snížená o 20% provizi eAntiku, a to v hotovosti nebo bankovním převodem. Pokud prodej není delší dobu úspěšný, po dohodě s Vámi buď snížíme cenu nebo vám šperk vrátíme.
Pro sepsání výkupní nebo komisní smlouvy Vás požádáme o předložení občanského průkazu.
Jakou cenu za šperk můžete očekávat?
Cena, za kterou vykupujeme starožitné šperky, vychází z aktuální ceny zlata či stříbra, ale současně při ocenění zohledňujeme zlatnickou práci a historickou hodnotu. Za šperk tak u nás dostanete vždy vyšší částku než u společností, které vykupují jen za cenu drahého kovu.
Potřebujete poradit?
Můžete nám zavolat na telefonní číslo: 736 646 913 (pondělí – čtvrtek, 10 – 18 hod.)
Na e-mail: obchod@eantik.cz nám můžete poslat fotografie šperků pro předběžnou konzultaci. Ocenění podle fotografií však nečekejte, seriózní vyjádření můžeme poskytnout až při osobní prohlídce.
Kontakt:
Obchod eAntik
Kostelní 14
170 00 Praha 7
Otevírací doba:
pondělí – čtvrtek, 13 – 18 hod.
mobil: 736 646 913
pevná linka: 233 377 138
e-mail: obchod@eantik.cz
mapa
 
Dopravní spojení:
metro C – stanice Vltavská, tramvaje (1, 6, 8, 12, 17, 25, 26) – zastávka Strossmayerovo náměstí.
 
 
Otto Gutfreund, Námořník
 
a-44515-3
Správný kurs po celý rok 2024!

Otto Gutfreund, Námořník


Bronzová soška byla odlita
z originální sádry Otto Gutfreunda, kterou posoudil doc. Šetlík a v rámci limitované série bylo zhotoveno pouze šest číslovaných odlitků.
Jde o nerealizovaný návrh
na sochařskou výzdobu domu Anglobanky v Praze a spadá
do Gutfreundova třetího tvůrčího období (1920 - 1925) - období nové věcnosti a civilismu. 
Výška 24,4 cm.

Detail položky