Detail položky
č. 154 601 Pohár s víčkem, Německo, 19. století,aukční záležitost
OBJEDNÁNO
HISTORICKÉ OBDOBÍ
19. stol.
MÍSTO EXPEDICE
Plzeňský kraj
Počet návštěv: 109
PODROBNÝ POPIS
Dekorativní porcelánový kobaltový pohár s víčkem je výrobek porcelánky Potschappel v Německu. Továrna byla založená v roce 1872 a zaměřila se hlavně na výrobu předmětů napodobujících svým provedením i dekorem modely slavných porcelánek celé Evropy (Míšeň, Sevres, Vídeň, Neapol).Pohár je provedení ve stylu francouzského porcelánu ze Sevres. Je bohatě ručně zlacený, na modrém kobaltu jsou překrásně provedené barevné květy. Pohár je v pozdně empírovém stylu, v první polovině 19. století. Celý pohár včetně víčka měří 39cm. a je nepoškozený. Spodní část poháru, bez víčka, měří 25cm, víčko samotné měří 14cm. Průměr číše poháru je 13cm. Hodí se na komodu i malý stolek, nebo přímo do vitríny pro sběratele porcelánu. Je velice dekorativní, nepoškozený, v pěkném stavu. Takovéto velké poháry nebo vázy jsou často k vidění v různých světových aukčních domech. Jsou to hodnotné starožitnosti.

CENA POLOŽKY     10 000 Kč

Pohár s víčkem, Německo, 19. století,aukční záležitost
položka číslo: 154 601
Cena položky 10 000 Kč

Na následující stránce
Vaši koupi závazně potvrdíte.

NEBOJTE SE NAKUPOVAT!
Nákup na eAntiku je naprosto bezpečný:
1. Předmět, o který máte zájem, kupujete potvrzením tlačítka KUPUJI.
2. Bezprostředně po potvrzení koupě obdržíte z eAntiku e-mail s informací, že žádaný předmět je pro Vás rezervován.
3. Způsob dodání zboží dohodnete s obsluhou eAntiku v dalším kroku objednávky. Můžete zvolit například:
* osobní převzetí a zaplacení v kanceláři eAntiku
* zaslání předmětu na Vaši adresu na dobírku
* zaslání balíku po uhrazení částky na účet provozovatele
* u objemných předmětů s Vámi způsob předání a cenu dohodneme individuálně

U P O Z O R N Ě N Í

16649243_1372326512790128_4068601050436016878_n

Vážení klienti,

z technických důvodů bude mít  eAntik v Kostelní 14
 ve čtvrtek 19. května
 Z A V Ř E N O

Internetový obchod přerušen
nebude; všechny objednávky
a všechny nové položky systém
bezpečně uloží.

Vaše přání a požadavky
začneme řešit
v pondělí 23. května.
Děkujeme za pochopení.